Bu bölümde ofis ve büro mobilyaları, ofis dolapları, toplantı masaları, çalışma koltukları, sandalyeler, bankolar, keson, makam masaları, VIP makam takımları gibi  daha bir çok ürünün kullanıldığı referanslarımızdan bazılarını ekledik.

X Line Mobilya, kalite, konfor, ergonomik unsurlarını ön planda tutarak, ofis ve büro makam takımları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar, sandalyeler, makam koltukları, çalışma koltukları, konferans koltukları, bekleme koltukları, bölme panel sistemleri ve ofis aksesuarları, büro sehpaları ve kuruma özel projeler ile birçok alanda üretimini sürdürmektedir.

X Line Ofis ve Büro Mobilyaları; Kişiye ve yaşam alanlarına özel, değişik renk ve modelde mobilyalar geliştirmektedir. Sunduğumuz ürün ve hizmetlerin uzman kadromuz ile montajını yapıyor. Satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz. Ofis ve Büro mobilyaları pazarında göstermiş olduğumuz başarıyı, yurt içinde sürdürüyoruz.

BAKSM-logo
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Konya Kimsev
dystar
Haliç Kongre Merkezi
OMV Euro Track
isidem
pia
serkon
Yeniyapı
Kayra Metal
iett
Ales Turizm
Amanos Building Systems
Atü Duty Free
Balkaya Okulları
Callpex
dekodem
dhmi
orkun
Envar
Nuhoğlu

İletişim

Xline Ofis Mobilyaları San. ve Tic. A.Ş.

Mahmutbey Mah. Taşocağı Yolu Cad.
Ağaoğlu My Office 212 Kat:28 D.464
34218 Bağcılar/İSTANBUL

E-mail: xline@xline.com.tr

Tel:  +90 (212) 675 26 27

Fax: +90 (212) 675 26 17